Koszulki dla wysokich

koszulki

Kobiety zazwyczaj wzdychają do wysokich mężczyzn i uważają ich za ideały. Dla samych mężczyzn ponadstandardowy wzrost wcale nie musi być takim znowu powodem do radości. Chociażby dlatego, że ci naprawdę wyżsi mężczyźni zazwyczaj mają spory problem ze znalezieniem sobie takiej garderoby, która doskonale byłaby dopasowana do ich postury. Głównym problemem jest na pewno znalezienie takich ubrań jak koszulki, które zakrywałyby nadgarstki oraz kostki, lecz zdecydowanie nie jest to jedyny problem, z jakim borykają się wysocy mężczyźni.

Kolejnym problemem często są zaburzone proporcje sylwetki. Nadprogramowe centymetry z reguły raczej nie rozkładają się zbyt równomiernie. Wydłużony jest albo tułów kosztem krótkich nóg, albo jest odwrotnie – do czynienia ma się z długimi nogami kosztem nieproporcjonalnie krótkiego tułowia. W parze z tymi problemami często idą kolejne. Takie, jak chociażby chude ramiona, uda i łydki, co po pierwsze optycznie wydłuża sylwetkę, a po drugie, często jest źródłem kompleksów. Strój umiejętnie kompletuje się właśnie po to, by optycznie pomóc swojej własnej sylwetce. Chodzi o to, aby figurę zharmonizować, zatuszować jej niedoskonałości, a przy

Koszulki zawsze w modzie…

koszulki

kuć wzrok patrzących do jej atutów. Pierwszą zasadą, jeżeli chodzi o wysokich mężczyzn, jest postawienie na długie fasony. Tyczy się to koszulek, koszul i okryć wierzchnich. Góra, która jest za krótka i sięga jedynie pasa optycznie niepotrzebnie w tym wypadku wydłuży sylwetkę.

 

Z tego też powodu należy uważać na wpuszczanie koszul w spodnie. Co za to zadziała korzystnie w takich kwestiach jak odzież męska i moda męska? Co z takich ubrań, jak  spodenki, spodnie męskie, koszule męskie, koszulki, kurtki męskie, bezrękawniki, powinniśmy nosić, jeżeli jesteśmy wysokimi mężczyznami? Na naszą korzyść zadziałają koszulki z rękawem do łokcia oraz polówki. Jeżeli lubimy koszule, to zainwestujmy w takie z podwijanymi rękawami. Szukając okrycia wierzchniego, wybierajmy takie o długości sięgającej za pośladki. Najlepiej zatem na przykład wybrać parki, a zrezygnować z bomberów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *