Moda męska dla panów z nadwagą

moda meska

Taki temat, jak moda męska dla nieco bardziej krągłych mężczyzn często jest niestety spychany na margines. Nieco inaczej jest w kwestii kobiet, które coraz częściej pojawiają się na wybiegach i okładkach kolorowych magazynów. Mężczyźni z ponadprogramowymi kilogramami póki co wciąż pozostają niestety w cieniu.

Często nie wiedzą oni, co mają zrobić, aby ubrać się tak, żeby wyglądać korzystnie. Tymczasem dobór stylizacji dla pana z nadwagą wcale nie jest aż tak trudny, jak mogłoby się to wydawać. Wystarczy jedynie pamiętać o paru dość prostych zasadach związanych z ubiorem. Po pierwsze po prostu należy pogodzić się ze swoim rozmiarem. Puszystych mężczyzn można podzielić na dwie grupy. Na takich, którzy uważają,  że najlepszym sposobem na ukrycie mankamentów swojej sylwetki jest kupowanie luźnych ubrań. Drudzy z kolei z maniackim uporem kupują rzeczy o rozmiar zbyt małe wierząc, że jeżeli udaje im się wbić w mniejszy rozmiar, to i oni są „mniejsi”. Ci pierwsi nie posiadają świadomości, że skutek ich działań zawsze jest odwrotny od oczekiwanego.

Taka moda męska nie tylko nie ukrywa mankamentów sylwetki, lecz po prostu dodatkowo ją pogrubia. Efekt jest jeszcze bardziej kuriozalny na tych mężczyznach, jacy postanowili zdecydować się na skąpe ubrania. Ich ubrania wyglądają na skurczone w praniu, a wszystkie dodatkowe krągłości zostają tylko podkreślone. Podstawową zasadą dobrego ubioru jest zatem idealnie dopasowany do nas rozmiar. Nie ma co przesadzać ani w jedną, ani w drugą stronę. Dzięki temu nasze ciało odzyskuje właściwe proporcje, a my odzyskujemy pełną swobodę ruchów. Absolutnie sprawdzi się także popularne wśród kobiet inwestowanie w czarny kolor, który optycznie odejmie nam kilka kilogramów. Sprawdzi się to w przypadku takich chociażby elementów garderoby, jak  spodenki, spodnie męskie, koszule męskie, koszulki, kurtki męskie, bezrękawniki. Czarny kolor potrafi naprawdę zdziałać istne cuda, jeżeli chodzi o wyszczuplanie ludzkiej sylwetki. Sprawdź to na sobie i przekonaj się, że to prawda.

moda męska

Dlatego starajmy się podążać z duchem czasu i ubierać się modnie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *